Input interiör Stockholm

Input interiör Stockholm

Sveavägen 145, 113 46 Stockholm 
Tel.
46851711200 
Fax.
08-517 112 01 
stockholm@inputinterior.se 

Direct numbers

Alexandra Jendefors  Support / Helpdesk  +46 46851711207    alexandra.jendefors@inputinterior.se 
Amanda Gunnarsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711246    amanda.gunnarsson@inputinterior.se 
Amanda Merrigan Cassel  Sales Assistant  +46 46851711258    amanda.merrigan@inputinterior.se 
Anders Warg  Sales Representative / Project Manager  +46 4686176855  +46 46708398984  anders.warg@inputinterior.se 
Andreas Gynning  Interior installer    +46 46734154184  andreas.gynning@inputinterior.se 
Annica Gustavsson  Executive assistant  +46 46851711228    annica.gustavsson@inputinterior.se 
Annie Engström  Site manager  +46 46851711213    annie.engstrom@inputinterior.se 
Annika Granberg Hansson  Sales Assistant  +46 46851711227    annika.granberg.hansson@inputinterior.se 
Caroline Andersson  Sales Assistant  +46 46851711253    caroline.andersson@inputinterior.se 
Caroline Mårder  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711247    caroline.marder@inputinterior.se 
Charlott Aunér  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711233    charlott.auner@inputinterior.se 
Christian Bennis  Interior installer  +46 4686176856  +46 46765360951  christian.bennis@efg.se 
Conny Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711208    conny.nilsson@inputinterior.se 
Denise Sörensen  Support / Helpdesk  +46 46851711236    denise.sorensen@inputinterior.se 
Elin Schedin  Support / Helpdesk  +46 46851711235    elin.schedin@inputinterior.se 
Elina Widegren  Sales manager  +46 46851711232    elina.widegren@inputinterior.se 
Ella Björnstjerna  Sales Assistant  +46 4686176842  +46 46765360942  ella.bjornstjerna@inputinterior.se 
Emilia Andersson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711240    emilia.andersson@inputinterior.se 
Emma Hansson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711216    emma.hansson@inputinterior.se 
Fanny Thuresson  Sales Assistant  +46 46851711252    fanny.thuresson@inputinterior.se 
Felix Norberg  Sales Assistant  +46 46851711239    felix.norberg@inputinterior.se 
Fredrika Nilsson  Sales Assistant  +46 46851711226    fredrika.nilsson@inputinterior.se 
Heléne Andersson  Support / Helpdesk  +46 46851711218    helene.andersson@inputinterior.se 
Henrik Larsson  Interior installer    +46 46734154121  henrik.larsson@inputinterior.se 
Ingo Ecke  Interior installer    +46 46734154182  ingo.ecke@inputinterior.se 
Irene Laczko  Sales Assistant  +46 46851711277    irene.laczko@inputinterior.se 
Jacob Strand  Sales Representative / Project Manager  +46 4686176851  +46 46708398951  jacob.strand@inputinterior.se 
Jannie Dolk Wigren  Sales Representative / Project Manager  +46 4686176846  +46 46708398953  jannie.dolk.wigren@inputinterior.se 
Jasmine Thelander  Support / Helpdesk  +46 46851711205    jasmine.thelander@inputinterior.se 
Jesper Nyström  Interior installer    +46 46734154173  jesper.nystrom@inputinterior.se 
Jimmie Säther  Interior installer  +46 4686176839  +46 46765360937  jimmie.sather@inputinterior.se 
Johan Ahlrot  Interior installer      johan.ahlrot@inputinterior.se 
Johan Arvling  Sales Assistant  +46 46851711248    johan.arvling@inputinterior.se 
Johan Karlström  Sales Assistant  +46 46851711224    johan.karlstrom@inputinterior.se 
Jolanta Sobkowiak  Sales Assistant  +46 46851711243    jolanta.sobkowiak@inputinterior.se 
Jonas Fjällström  Interior installer    +46 46734154176  jonas.fjellstrom@inputinterior.se 
Jonas Linden  Interior installer      jonas.linden@inputinterior.se 
José Manuel Corral Anon  Interior installer  +46 4686176845  +46 46765329911  jose.anon@efg.se 
Josefin Fryk  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711212    josefin.fryk@inputinterior.se 
Katarina Hjärn  Helpdesk manager  +46 46851711215    katarina.hjarn@inputinterior.se 
Lars Lundqvist  Interior installer  +46 4686176868  +46 46708398958  lars.lundqvist@efg.se 
Linn Gannås  Sales Assistant  +46 46851711229    linn.gannas@inputinterior.se 
Linn Johansson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711231    linn.johansson@inputinterior.se 
Lotta Brännlund  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711225    lotta.brannlund@inputinterior.se 
Marcus Schocher  Installation manager  +46 46851711294    marcus.schocher@inputinterior.se 
Maria Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711210    maria.nilsson@inputinterior.se 
Mathias Vestersmyr  Interior installer  +46 46851711291    mathias.vestersmyr@inputinterior.se 
Mats Genym  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711209  +46 46703408819  mats.genym@inputinterior.se 
Mats Imhäuser  Interior installer    +46 46706948171  mats.imhauser@inputinterior.se 
Mauritz Chin  Interior installer    +46 46734154137  mauritz.chin@inputinterior.se 
Michaela Lindwe  Sales Assistant  +46 4686176857  +46 46765360975  michaela.lindwe@inputinterior.se 
Mikael Fröman  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711238    mikael.froman@inputinterior.se 
Nathalie Jönsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711234    nathalie.jonsson@inputinterior.se 
Nicholas Rasck  Support / Helpdesk  +46 46734154157    nicholas.rasck@inputinterior.se 
Niki Aurelius  Sales Assistant  +46 46851711249    niki.aurelius@inputinterior.se 
Nisse Thomasson  Sales Assistant  +46 46851711202    nisse.thomasson@inputinterior.se 
Oscar Wenner  Interior installer  +46 46858616872  +46 46708398972  oscar.wenner@efg.se 
Patric Fjellström  Interior installer    +46 46734154190  patric.fjellstrom@inputinterior.se 
Patric Sundmark  Interior installer    +46 46734154187  patric.sundmark@inputinterior.se 
Patrik Klasén  Interior installer    +46 46734154133  patrik.klasen@inputinterior.se 
Peter Bergström  Interior installer    +46 46729949827  peter.bergstrom@inputinterior.se 
Peter Bäckman  Sales Representative / Project Manager  +46 4686176844  +46 46708398910  peter.backman@inputinterior.se 
Robert Kaliszczak   Interior installer    +46 46734154102  robert.kaliszczak@inputinterior.se 
Robin Jarmeus  Interior installer  +46 4686176847  +46 46765360947  robin.jarmeus@efg.se 
Ronnie Åberg  Interior installer    +46 46734154143  ronnie.aberg@inputinterior.se 
Salome Shiralipour  Sales Representative / Project Manager  +46 4686176853  +46 46708398909  salome.shiralipour@inputinterior.se 
Sandra Björkqvist  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711214    sandra.bjorkqvist@inputinterior.se 
Sara Haquinius  Sales Assistant  +46 46851711237    sara.haquinius@inputinterior.se 
Sara Johansson  Support / Helpdesk  +46 46851711241    sara.johansson@inputinterior.se 
Sari Lindroos  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711245    sari.lindroos@inputinterior.se 
Sofia Östensson  Sales manager  +46 46851711254    sofia.ostensson@inputinterior.se 
Sofie Johansson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711230   +46 46733025230  sofie.johansson@inputinterior.se 
Stefan Breitmoser  Interior installer    +46 46734154100  stefan.breitmoser@inputinterior.se 
Susanna Hillgren  Sales Assistant  +46 46851711220    susanna.hillgren@inputinterior.se 
Therése Dahl  Sales Assistant  +46 46851711221    therese.dahl@inputinterior.se 
Theresia Hill  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711223    theresia.hill@inputinterior.se 
Thomas Henning  Interior installer    +46 46705926421  thomas.henning@inputinterior.se 
Tomas Söderström  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711206  +46 46705227040  tomas.soderstrom@inputinterior.se 
Torbjörn Isaksson  Interior installer    +46 46734154141  torbjorn.isaksson@inputinterior.se 
William Myr Holmqvist  Sales Assistant  +46 46851711255    william.myr.holmqvist@inputinterior.se 

Reducerade priser på visningsmöbler


Vi säljer ut visningsmöbler! Fynda nordisk och
internationell design till kraftigt reducerade priser.
Möbler och inredning för hem, kontor, skola, vård
och omsorg från marknadens ledande tillverkare.

Till prissänkta produkter ›