Input interiör Stockholm

Input interiör Stockholm

Sveavägen 145, 113 46 Stockholm 
Tel.
46851711200 
Fax.
08-517 112 01 
stockholm@inputinterior.se 

Direct numbers

Alexandra Jendefors  Support / Helpdesk  +46 46851711207    alexandra.jendefors@inputinterior.se 
Amanda Merrigan Cassel  Sales Assistant  +46 46851711258    amanda.merrigan@inputinterior.se 
Anders Warg  Sales Representative / Project Manager  +46 46708398984    anders.warg@inputinterior.se 
Andreas Gynning  Interior installer    +46 46734154184  andreas.gynning@inputinterior.se 
Annica Gustavsson  Executive assistant  +46 46851711228    annica.gustavsson@inputinterior.se 
Annie Engström  Site manager  +46 46851711213    annie.engstrom@inputinterior.se 
Caroline Andersson  Sales Assistant  +46 46851711253    caroline.andersson@inputinterior.se 
Caroline Mårder  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711247    caroline.marder@inputinterior.se 
Charlott Aunér  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711233    charlott.auner@inputinterior.se 
Conny Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711208    conny.nilsson@inputinterior.se 
Denise Sörensen  Support / Helpdesk  +46 46851711236    denise.sorensen@inputinterior.se 
Elin Schedin  Support / Helpdesk  +46 46851711235    elin.schedin@inputinterior.se 
Emilia Andersson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711240    emilia.andersson@inputinterior.se 
Emma Hansson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711216    emma.hansson@inputinterior.se 
Felicia Linder  Support / Helpdesk  +46 46851711242    felicia.linder@inputinterior.se 
Felix Norberg  Sales Assistant  +46 46851711239    felix.norberg@inputinterior.se 
Fredrika Nilsson  Sales Assistant  +46 46851711226    fredrika.nilsson@inputinterior.se 
Frida Sköld  Support / Helpdesk  +46 46851711211    frida.skold@inputinterior.se 
Heléne Andersson  Support / Helpdesk  +46 46851711218    helene.andersson@inputinterior.se 
Henrik Larsson  Interior installer    +46 46734154121  henrik.larsson@inputinterior.se 
Ingo Ecke  Interior installer    +46 46734154182  ingo.ecke@inputinterior.se 
Irene Laczko  Helpdesk manager  +46 46851711277  +46 46733025257  irene.laczko@inputinterior.se 
Jacob Strand  Sales Representative / Project Manager  +46 46708398951    jacob.strand@inputinterior.se 
Jesper Nyström  Interior installer    +46 46734154173  jesper.nystrom@inputinterior.se 
Johan Ahlrot  Interior installer  +46 46106024142    johan.ahlrot@inputinterior.se 
Johan Arvling  Sales Assistant  +46 46851711248    johan.arvling@inputinterior.se 
Johan Karlström  Sales Assistant  +46 46851711224    johan.karlstrom@inputinterior.se 
Jonas Fjällström  Interior installer    +46 46734154176  jonas.fjellstrom@inputinterior.se 
Jonas Linden  Interior installer    +46 46734154183  jonas.linden@inputinterior.se 
José Manuel Corral Anon  Interior installer  +46 46765329911    jose.anon@inputinterior.se 
Katarina Hjärn  Support / Helpdesk  +46 46851711215    katarina.hjarn@inputinterior.se 
Kevin Genym Geverk  Interior installer      kevin.genym.geverk@inputinterior.se 
Lars Lundqvist  Interior installer  +46 46708398958    lars.lundqvist@inputinterior.se 
Linda Ängquist  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711237    linda.angquist@inputinterior.se 
Lotta Brännlund  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711225    lotta.brannlund@inputinterior.se 
Marcus Schocher  Installation manager  +46 46851711294    marcus.schocher@inputinterior.se 
Maria Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711210    maria.nilsson@inputinterior.se 
Mats Genym  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711209  +46 46703408819  mats.genym@inputinterior.se 
Mats Imhäuser  Interior installer    +46 46706948171  mats.imhauser@inputinterior.se 
Mattias Stahlin  Sales manager      mattias.stahlin@inputinterior.se 
Mauritz Chin  Interior installer    +46 46734154137  mauritz.chin@inputinterior.se 
Mårten Wikman  Interior installer      marten.wikman@inputinterior.se 
Nathalie Jönsson  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711234    nathalie.jonsson@inputinterior.se 
Nicholas Rasck  Interior installer    +46 46734154157  nicholas.rasck@inputinterior.se 
Niki Aurelius  Sales Assistant  +46 46851711249    niki.aurelius@inputinterior.se 
Nisse Thomasson  Sales Assistant  +46 46851711202    nisse.thomasson@inputinterior.se 
Oliver Nyström  Interior installer      oliver.nystrom@inputinterior.se 
Oscar Wenner  Interior installer  +46 46708398972    oscar.wenner@inputinterior.se 
Patric Fjellström  Interior installer    +46 46734154190  patric.fjellstrom@inputinterior.se 
Patric Sundmark  Interior installer    +46 46734154187  patric.sundmark@inputinterior.se 
Patrik Klasén  Interior installer    +46 46734154133  patrik.klasen@inputinterior.se 
Robert Kaliszczak  Interior installer    +46 46734154102  robert.kaliszczak@inputinterior.se 
Robin Jarmeus  Interior installer  +46 46765360947    robin.jarmeus@inputinterior.se 
Ronnie Åberg  Interior installer    +46 46734154143  ronnie.aberg@inputinterior.se 
Sandra Björkqvist-Attlefelt  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711214    sandra.bjorkqvist-attlefelt@inputinterior.se 
Sara Johansson  Support / Helpdesk  +46 46851711241    sara.johansson@inputinterior.se 
Sofia Östensson  Sales manager  +46 46851711254    sofia.ostensson@inputinterior.se 
Stefan Breitmoser  Interior installer    +46 46734154100  stefan.breitmoser@inputinterior.se 
Stefan Wallman  Interior installer      stefan.wallman@inputinterior.se 
Susanna Hillgren  Sales Assistant  +46 46851711220    susanna.hillgren@inputinterior.se 
Therése Dahl  Sales Assistant  +46 46851711221    therese.dahl@inputinterior.se 
Theresia Hill  Sales Representative / Project Manager  +46 46851711223    theresia.hill@inputinterior.se 
Thomas Henning  Interior installer    +46 46705926421  thomas.henning@inputinterior.se 
William Myr Holmqvist  Sales Assistant  +46 46851711255    william.myr.holmqvist@inputinterior.se 

Reducerade priser på visningsmöbler


Vi säljer ut visningsmöbler! Fynda nordisk och
internationell design till kraftigt reducerade priser.
Möbler och inredning för hem, kontor, skola, vård
och omsorg från marknadens ledande tillverkare.

Till prissänkta produkter ›